Agenda

Hier vindt u de wedstrijdagenda van de ZRV voor het seizoen 2016:

 

WEDSTRIJD AGENDA 2016

 


APRIL

datum wedstrijd plaats tijden
27 Demonstratie ringrijden Tholen 11:00 - 17:00
Ringrijden Middelburg 08:00 - 17:30

MEI

6 Ringrijden Camping in de Bongerd ism Gapinge Oostkapelle 10:00 - 17:00
Ringrijden IJsboerderij de Koehoorn Meliskerke 10:00 - 17:00
7 Jongerenwedstrijd (2 banen) Biggekerke 08:00 - 17:00
14 Ringrijden ism Souburg Ritthem 09:00 - 18:00
Ringrijden Grijpskerke 08:00 - 17:00
Ringrijden Sandenburgh Veere 10:00 - 17:00
Ringrijden Kapelle 08:00 - 17:00
Demonstratie ringrijden Terneuzen 11:00 - 17:00
17 Ringrijden 3e pinksteren Koudekerke 08:00 - 18:00
Ringrijden 3e pinksteren Oostkapelle 08:00 - 17:30
Ringrijden 3e pinksteren Nieuwland 08:00 - 17:00
Ringrijden 3e pinksteren Souburg 08:30 _ 17:00
21 Ere klas kampioenschap Biggekerke 08:00 - 17:30
28 1e klas kampioenschap Westkapelle 08:00 - 17:30

JUNI

4 2e klas kampioenschap Kapelle 08:00 - 17:30
11 3e klas kampioenschap Oostkapelle 08:00 - 17:30
17 Ringrijden Grijpskerke 13:30 - 21:00
18 Demonstratie ringrijden Paardoes Vlissingen 11:00 - 17:00
Ringrijden Gapinge 09:00 - 17:30
Ringrijden Ovezande 10:00 - 16:00
Ringrijden koppelwedstrijd Zoutelande 08:00 - 17:00
22 Demonstratie ringrijden Ter Reede Vlissingen 11:00 - 17:00
25 Ringrijden Biggekerke 08:00 - 17:30
Sjezen rijden Ritthem 13:00 - 18:00
Ringrijden Arnemuiden 08:00 - 17:00

JULI

2 Ringrijden Serooskerke 08:00 - 17:30
Ringrijden Kermis Domburg 07:30 - 18:00
9 Ringrijden Aagtekerke 07:30 - 17:30
Ringrijden Meliskerke 08:00 - 17:30
Ringrijden Camping Karnemelkshoek Ritthem 09:00 - 17:00
Sjezen rijden Veere 11:00 - 17:00
14 1e Folkloristische dag ringrijden Middelburg 09:00 - 16:30
1e Folkloristische dag sjezen Middelburg 09:30 - 17:30
15 Sjezen rijden jubileumwedstrijd Koudekerke 16:00 - 20:00
16 Demonstratie  ring-en sjezen rijden IJzendijke 10:00 - 16:30
Ringrijden WES wedstrijd Westkapelle 07:30 - 18:00
Ringrijden Kaasboerderij Schellach Middelburg 13:00 - 20:00
21 Ringrijden Camping Duinzicht Koudekerke 13:00 - 20:00
22 Sjezen rijden Aagtekerke 17:00 - 21:00
23 Sjezen rijden Serooskerke 11:00 - 17:00
Ringrijden Zoutelande 08:00 - 17:00
Ringrijden demonstratie Domburg 12:00 - 20:00
Sjezen rijden Grijpskerke 15:30 - 21:00
25 Zeeuws Kampioenschap Ringlopen Grijpskerke 13:00 - 17:00
26 Sjezen rijden Meliskerke 17:00 - 20:30
27 Ringrijden Camping de Pekelinge Oostkapelle 15:00 - 21:00
Sjezen rijden Zoutelande 17:00 - 21:00
29 Ringrijden Vrije wedstrijd Vlissingen 08:00 - 18:00
30 4e klas kampioenschap Vlissingen 08:00 - 18:00

AUGUSTUS

2 Sjezen rijden Vlissingen 13:00 - 19:00
3 Sjezen rijden Oostkapelle 15:30 - 21:00
Ringrijden Camping de Boomgaard Westkapelle 14:00 - 21:00
4 Ringrijden boeregoed Zoutelande 13:00 - 21:00
5 Sjezen rijden Biggekerke 16:00 - 20:30
6 Ringrijden gehuwden Koudekerke 08:00 - 18:00
Ringrijden Vrouwenpolder 08:00 - 17:30
Ringrijden Domburg 08:00 - 18:00
10 Ringrijden Camping Ons Buiten Oostkapelle 18:30 - 21:00
Sjezen rijden Westkapelle 17:00 - 20:30
12 Ringrijden boeregoed Meliskerke 14:00 - 20:30
13 Demonstratie ring-en sjezen rijden Burgh 10:00 - 17:00
Ringrijden Ritthem 08:00 - 18:00
18 2e Folkloristische dag, 
zeeuws kampioenschap ringrijden
Middelburg 08:00 - 18:00
20 Ringrijden Oostkapelle 08:00 - 17:30
Sjezen rijden Vrouwenpolder 11:00 - 17:00
22 Ringrijden Camping `t Hoge Licht Westkapelle 14:00 - 21:00
24 Ringrijden Groepsac. Weltevreden Oostkapelle 15:00 - 21:00
27 Ringrijden Veere 08:00 - 17:30
Ringrijden Kapelle 08:00 - 17:00
Ringrijden Simnia Domburg 09:00 - 17:00
Ringrijden Westkapelle 08:00 - 18:00
Ringrijden Biggekerke 08:00 - 17:30
Ringrijden Dishoek Koudekerke 09:00 - 17:00

SEPTEMBER

3 Ringrijden Grijpskerke 08:00 - 17:00
Ringrijden dorpsfeest Nieuwland 08:00 - 17:00
Sjezen rijden Gapinge 11:00 - 17:30
Ringrijden Aagtekerke 08:00 - 17:00
10 Demonstratie ringrijden Giessen 11:00 - 17:00
Sjezen Monumentendag Kloetinge 12:00 - 17:00
Ringrijden jubileumwedstrijd Koudekerke 08:00 - 17:00
Ringrijden Souburg 08:30 - 17:00
17 Grote sjezenwedstrijd
Zeeuws kampioenschap sjezen
Gapinge 09:30 - 17:00