uitslagen 2016

4e Klas Wedstrijd Vlissingen

plaatsing afdeling deelnemer aantal ringen 3tal overig
Julia Crucq 28 pers. Res.kampioen
1. Nieuwland 3 Sharon Crucq 25 79
Ruben de Bok 26
Jolanda Kwekkeboom 26
2. Nieuwland 2 Amy Crucq 25 78
Timmy Jacobs 27
Mirella Cevaal 26
3. Ritthem 3 Daphne Machielse 26 74
Laeticia den Boer 22
Nena Francke 25
4. Biggekerke 8 Maria Wisse 23 72
Iris Geschiere 24
Arjo Francke 29 persoonlijk kampioen
5. Grijpskerke 4 Bianca Poppe 19 69
Piet Dekker 21
Abco de Buck 24
6. Biggekerke 7 Tjerk Bosgra 22 66
Joyce Brasser 20
Joan Poortvliet 25
7. Arnemuiden 1 Theo Janse 20 66
Soraya Dieleman 21
Marina Langebeeke 27
8. Middelburg 1 Thomas Gabrielse 22 66
Joost Christiaansen 17
Robert Brouwer 21
9. Ritthem 4 Angelina Cevaal 27 65
Tony de Dreu 17
Nick Meijers 26
10. Koudekerke 6 Neline van Belzen 24 65
Jasmijn Serier 15
Quinto Francke 26
11. Oostkapelle 5 Annemarie Geldof 18 65
Kim Joziasse 21
Nelly Wisse 16
12. Biggekerke 6 Anneke Wisse 19 61
Noor Vader 26
Patricia Koppejan 17
13. Zoutelande 4 Stijn de Visser 25 61
Bart Jobse 19
Douwe Boerma 19
14. Koudekerke 7 Roos Leer 19 60
Jarno Van Belzen 22
Ramon Jobse 24
15. Zoutelande 3 Marleen Franse 16 52
Melissa Mesie 12
Esmee de Conincke 19
16. Souburg 2 Naomi Koelhuis 19 49
Michelle de Jonge 11
Peter Dekker 20
17. Grijpskerke 5 Miranda Sturm 12 46
Amber de Ridder 14
Diana Simonse 14
18. Westkapelle 5 Sofie de Nooijer 5 37
Marcia Minderhoud 18
Casper Hofman 9
19. Arnemuiden 2 Mitchell van Leerdam 9 22
Teun van Asselt/Jos Marijs 4

3e pinkster wedstrijd, 17 mei 2016

 

nr. naam deelnemer 30 ringen overig
1. Richard Jacobs 29 Dagklassement, 1e beker, volgringen
2. Julia Crucq 29 3e beker, damesbeker
3. Bartjan Volmer 27 2e beker
4. Jolanda Kwekkeboom 27 5e beker, pollepel
5. Ruben de Bok 26 4e beker, 1e versiering koudbloed
6. Amy Crucq 22 2e versiering koudbloed
7. Timmy Jacobs 21 6e beker
8. Noa Slinger 21 Jeugdbeker
9. Sharon Crucq 21 7e beker, Dokter Janssenbeker
10. Piet Meyer 19
11. Ko Kwekkeboom 19 Seniorenbeker
12. Ruud Mesu 19
13. Aart Meyer 17
14. Wilco van Belzen 16
15. Esmee Wijkhuis 16 1e versiering luxepaarden
16. Corina Roskam 15
17. Dennis van Belzen 15
18. Jan Crucq 14 3e versiering koudbloed, 25 jarig jubileum
19. Rachel van Sluys 13 2e versiering luxepaarden
20. Indy de Bok 12 3e versiering luxepaarden
21. Bart-jan Kroes 11
22. Nadia Slinger 9
23. Jacky Gideonse 5 Rode lantaarn





2e klas kampioenschap,

 

Persoonlijk kampioen: Richard Jacobs
Persoonlijk reserve kampioen: Joost Dingemanse

Afdeling nr Naam aantal ringen totaal
1 Richard Jacobs 30
Nieuwland 1 2 Marlies Volmer 29 84
3 Bart Jan Volmer 25
4 Pieter Dingemanse 24
Grijpskerke 2 5 Teun Dingemanse 29 82
6 Joost Dingemanse 29
7 Lout Vos 28
Zoutelande 1 8 Jos Wisse 29 80
9 Michel Koch 23
10 Koen Lampert 27
Biggekerke 5 11 Rene Dingemanse 27 80
12 Rinus de Visser 26
13 Lotte Provoost 27
Domburg 3 14 Joyce de Visser 28 78
15 Melanie van der Meule 23
16 Karin Besuijen 24
Zuid Beveland 3 17 Diederik van der Maas 23 75
18 Jasper van der Maas 28
19 Elmy Oste 26
Koudekerke 4 20 Richard van der Tak 25 74
21 Corine Geertse 22
22 Johan van den Broek 29
Aagtekerke 4 23 Patrick Kodde 20 73
24 Ko Blaas 24
25 Marcia van Dijke 21
Koudekerke 3 26 Kristiaan van Rooijen 25 72
27 Stefan de Bruine 25
28 Ricardo de Visser 23
Oostkapelle 3 29 Karel Geldof 24 71
30 Cora Dekker 24
31 Wilbert Koole 25
Gapinge 6 32 Jolien van den Broeke 22 68
33 Oualid Riddersma 21
34 Johnny Louwerse 22
Gapinge 7 35 Olivier Eshuis 19 67
36 Wessel van Es 26
37 Ilona Janse 16
Meliskerke 2 38 Marco Janse 27 65
39 Jan Matthijsse 22